پیوندها
صفحه اصلی > مرکز رشد  > خدمات مرکز رشد 

خدمات قابل ارائه به واحد های فناوری

1)   خدمات پشتیبانی

‌أ)      خدمات اداری شامل : دفتر کار، تجهیزات اداری، خدمات منشی گری، خدمات تایپ و تکثیر، خدمات کارپردازی، سالن اجتماعات و سالن کنفرانس

‌ب)               خدمات  رایانه ای شامل : رایانه، اتصال به شبکه LAN و دسترسی به امکانات موجود در شبکه، اختصاص فضای لازم برای ایجاد Home Page و رایانامه، سایر تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری در صورت امکان

2)   خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی

‌أ)     جهت استفاده از آزمایشگاه های تخصصی ، امکان استفاده از آزمایشگاه های تخصصی و محیط های کلینیکی و پاراکلینیکی کل دانشگاه علوم پزشکی همدان فراهم گردیده است .

‌ب)              جهت ارایه خدمات کارگاهی تجهیز کارگاه های عمومی برق و الکترونیک و مکانیک را در دست اقدام است.

‌ج)  از آنجا که واحدهای مستقر در مرکز بر حسب زمینه فعالیتشان نیاز به خدمات متنوع آزمایشگاهی و کارگاهی دارند، به منظور گسترش این گونه خدمات ، امکان استفاده از خدمات سایر مراکز و ارگان ها نیز در قالب شبکه همکار فراهم گردیده است.

3)   خدمات علمی

بهره مندی از آموزش های عمومی و تخصصی مرتبط، نقش مهمی در ارتقاء سطح قابلیت ها و توانمندی های کارآفرینان و در نتیجه، رشد و بالندگی موسسات و واحدهای فناور دارد. از این رو یکی از خدمات مهم مرکز رشد و فناوری سلامت، ارایه این گونه آموزش ها به موسسات مستقر در مرکز است. در این راستا، بخش آموزش و  واحد خدمات علمی مرکز مسئولیت برآورد نیازهای آموزشی موسسات و برنامه ریزی برای ارائه خدمات آموزشی در زمینه های کارآفرینی و کار تیمی، تدوین طرح تجاری، مدیریتی، بازاریابی، امور حقوقی و سایر آموزش های عمومی و تخصصی مورد نیاز صاحبان ایده و موسسات را بر عهده دارد.

4)   خدمات مشاوره ای

‌أ)        مشاوره ی حقوقی

‌ب)  مشاوره ی اقتصادی و شناخت بازار

‌ج)    مشاوره ی تخصصی مهندسی کامپوتر و الکترونیک

‌د)      مشاوره ی تخصصی پزشکی

‌ه)       مشاوره ی تخصصی مهندسی طراحی صنعتی و مکانیک

‌و)      مشاوره ی تخصصی مهندسی بیوالکتریک ، بیومکانیک و بیومواد

‌ز)      مشاوره ی تخصصی فیزیک پزشکی